Přejít na hlavní obsah

Virtuální sídlo

design

Poskytneme Vaší společnosti virtuální sídlo

Poskytneme Vaší společnosti virtuální sídlo!

Každá firma musí ze zákona mít své sídlo. Jeho adresa se povinně zapisuje do obchodního rejstříku. Podle novely občanského zákoníku z roku 2009 mají podnikatelé možnost volby sídla. To nově nemusí být shodné s reálným místem podnikání. Takovému sídlu, jehož adrese je pouze formálně uvedena v obchodním rejstříku a na oficiálních dokumentech, říkáme virtuální.

Jedinou podmínkou je, aby byla společnost na své virtuální adrese korespondenčně dosažitelná. S tím Vám velmi rádi pomůžeme – veškeré písemnosti zasílané na vaši adresu převezmeme a přepošleme k Vám!

Výhody zřízení virtuálního sídla u nás

  • ušetříte za nájem kanceláře
  • lukrativní adresy sídel v Praze
  • vaše soukromá adresa nebude nikde uvedena
  • poštu za Vás rádi převezmeme
  • podnikat můžete odkudkoli chcete
  • na virtuální můžete změnit i své stávající sídlo

Zřízení virtuálního sídla u nás je jednoduché!

Pokud zakládáte novou společnost, stačí si vybrat z naší nabídky sídel v Praze, a my připravíme veškeré dokumenty. Podpis smlouvy Vám při osobní návštěvě nezabere více než 15 minut. V případě potřeby lze vše sjednat i na dálku.

Pokud kupujete ready-made společnost a budete si přát převést její sídlo, kontaktujte nás a my připravíme všechny dokumenty nezbytné k převodu.

Pokud převádíte své stávající sídlo na virtuální, je nutné podat návrh na zápis změny do obchodního rejstříku místně příslušnému rejstříkovému soudu. Změna se zaznamenává také na živnostenském a finančním úřadu. Pokud má vaše firma zaměstnance, je třeba nahlásit převod sídla také poskytovatelům zdravotního a sociálního pojištění.

Veškeré výše popsané formality rádi vyřídíme za Vás!

Máte-li jakékoli dotazy, napište nám nebo zanechte svůj kontakt a my se Vám ozveme!


Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás